Home / Novinky  / ÚČINKY MIKRONEEDLINGU NA OPÄTOVNÝ RAST VLASOV

ÚČINKY MIKRONEEDLINGU NA OPÄTOVNÝ RAST VLASOV

Keď sa koža stlačí ostrými ihlami, v kožnom tkanive sa môže vytvoriť mikrokanál. Prostredníctvom týchto mikrokanálov môžu byť prospešné kozmetické zložky alebo liečivá lepšie absorbované. Keď kožné tkanivo dostane mikroranu pomocou mikroihiel, môže sa v

Keď sa koža stlačí ostrými ihlami, v kožnom tkanive sa môže vytvoriť mikrokanál. Prostredníctvom týchto mikrokanálov môžu byť prospešné kozmetické zložky alebo liečivá lepšie absorbované. Keď kožné tkanivo dostane mikroranu pomocou mikroihiel, môže sa v mikrorane vytvoriť nové tkanivo vďaka prirodzenej hojacej sile kože, takže zranené kožné tkanivo môže oživiť nové odolné tkanivo.

 

  • V ošetrovanej oblasti sa pozoruje zvýšená produkcia kolagénu a reorganizácia. To pomáha pri rozpúšťaní fibrózy, čo je dezorganizované spojivové tkanivo a nahrádza ho viac organizovaná vrstva.
  • Microneedling tiež stimuluje zvýšenú produkciu a príjem bielkovín, najmä tých, ktoré sú nevyhnutné pre cyklus rastu vlasov, ako je rastový faktor odvodený od krvných doštičiek a fibroblastový rastový faktor.
  • Súvisí to aj so zlepšením absorpcie lokálnych liekov vďaka mikrokanálikom vytvoreným v derme a podkoží.
  • Podobne ako pri liečbe jaziev po akné, microneedling tiež podporuje aktivitu kmeňových buniek, aby sa rýchlo replikovali.
  • Microneedling vyvoláva neovaskularizáciu – živiny a kyslík môžu byť lepšie dodávané do dermálnej papily.
  • Spoločne sa tieto zmeny premietajú do zrýchleného rastu vlasov. Dnes sa považuje za potenciálnu alternatívu alebo doplnkovú liečbu androgénnej alopécie a alopecia areata.

 

Čo je to HAIRGEN BOOSTER? 

HAIRGEN BOOSTER je zariadenie, ktoré má dvojitú funkciu – automatické mikroihličkovanie a LED (modrá/červená) na prevenciu a zlepšenie vypadávania vlasov. Napomáha k opätovnému rastu vlasov stimuláciou vlasovej pokožky a vlasov mikroihličkovými pečiatkami a ožarovaním LED svetiel s dvomi vlnovými dĺžkami, ktoré sú 450 nm a 620 nm. Ako už bolo vysvetlené, mikroneedling a LLLT môžu urýchliť rast vlasov pomocou vyššie uvedených mechanizmov. K dispozícii sú 3 rýchlostné stupne automatického režimu mikrovpichovania a minimalizuje bolesť pri ošetrení a umožňuje vytvorenie väčšieho počtu mikrokanálov ako pri ošetrení ručným mikrovpichovaním. Zariadenie je potrebné používať s GENOSYS HAIR STAMP a GENOSYS HAIR SOLUTION ALPHA.

 

 

Protokol ošetrenia

1) Umyte vlasy a vlasovú pokožku

2) Vlasy si vysušte

3) Pripravte ošetrovanú oblasť pomocou GENOSYS SCALP PEELING

4) 10-minútové ošetrenie (Hairgen Booster + Hair Stamp + Hair Solution alpha)

5) Dokončovacie ošetrenie

 

* Interval – odporúča sa týždenné ošetrenie

* Obdobie – odporúčaná liečba je 3-5 mesiacov

 

 

TIP:

GENOSYS HR³ MATRIX HAIR TONIC ALPHA

môže byť aplikovaný pre lepší pocit a účinok.Je tonikum na vlasovú pokožku na prevenciu vypadávania vlasov a obnovu vlasov. Dodáva živiny na zlepšenie prostredia pokožky hlavy, ktoré spôsobuje vypadávanie vlasov. Ochladzuje teplo pokožky hlavy a dodáva pokožke hlavy pocit sviežosti. Hydratuje vlasovú pokožku a vlasy.

 

HAIR GENTRON

je možné pridať na masáž a ďalšie LED ošetrenie.

LED prilba na liečbu vypadávania vlasov – získala bronzovú medailu v roku 2020 v Kórejskej patentovej súťaži vynálezov. Infračervené svetlo, červené svetlo a modré svetlo môžu byť použité súčasne, aby sa zlepšilo prostredie pokožky hlavy, ktoré spôsobuje vypadávanie vlasov. Masážne a zahrievacie funkcie podporujú krvný obeh.

 

 

 

TOTAL AESTETIC SOLUTION , výhradný distribútor pre SR a ČR

Tel.: 0940 235 635

e-mail: info.totalaest@gmail.com

https://prxt33sk.com