Home / Novinky  / SUPER SHOT EXPRESS – PAYOT

SUPER SHOT EXPRESS – PAYOT

2 hodiny rezervované na relax v kozmetickom salóne. Kto si taký luxus môže dovoliť?   Nájsť si čas pre seba je stále zložitejšie. A nemusí to byť len tým, že ste workoholik. Nedostatok spánku, hektický životný štýl,

2 hodiny rezervované na relax v kozmetickom salóne. Kto si taký luxus môže dovoliť?

 

Nájsť si čas pre seba je stále zložitejšie. A nemusí to byť len tým, že ste workoholik. Nedostatok spánku, hektický životný štýl, bujaré večierky alebo unavené mamičky s deťmi.

Presne pre vás majú salóny rýchle riešenie a my vám sľubujeme, že vám nezaberie viac ako 34 minút. Popíšeme Vám, ako a kde takú rýchlovku so super výsledkom prežijete. Volá sa

 

SUPER SHOT EXPRESS

Toto ošetrenie mieri presne na aktuálny stav Vašej pleti! Je rýchle, nič zložité, zato nesie veľmi intenzívny zážitok, ktorý sa koncentruje na to podstatné, inšpiruje sa zdravými superpotravinami bez zložitých chemických úprav a funguje ako záchranná akcia v jedinom jednoduchom kroku s okamžitým výsledkom.

Čiastočné odlíčenie a potom aplikácia jednorazovej ampule šité na mieru priamo pre vás, ktoré navyše predchádza v supermasáž. Ktorý Super Shot si vyberiete Vy?

 

 

DETOX s extraktmi kelu kučeravého bohatého na mangán a vitamín A(s čerstvou vôňou zelených čajových lístkov a jazmínu)

 

 

ENERGIA sily granátového jablka s organickými extraktmi minerálov a vitamínov

(so stimulujúcou vôňou brazílskeho pomaranča)

RELAXs éterickými olejmi liečivého zázvoru

(s upokojujúcou vôňou bergamotu a pižma)

 

Vaša kozmetička aplikuje koncentrát špecifickou technikou, ktorá textúre pomôže dokonale a hlboko sa vstrebať a optimálne zapôsobiť. Hneď po tom totiž predvedie koncert masáže tváre s pomocou špeciálnych masážnych valčekov na špecifických partiách tváre.

Ďalším krokom je veľmi rytmická manuálna masáž inšpirovaná slávnou tvárovou gymnastikou Gym Beauté PAYOT, ktorú vytvorila zakladateľka Nadia Payot tento rok presne pred 100 rokmi. Ku každému z koncentrátov sa spája konkrétny masážny balzam, ktorý patrí k legendám Payot a obsahuje extrakty z polodrahokamu rodochrozit, ktorý uvoľňuje stres a uvedie vás do stavu dokonalej relaxácie.

 

Posledné minúty patria tonizácii, záverečnému séru a krému vybranému podľa momentálnej potreby vašej pleti. A na záver zjednocujúci CC krém z radu Uni Skin, ktorý nahradí aj Vaše základné líčenie, takže budete odchádzať pripravená na zvyšok dňa a to len za 30 minút. Tie 4 minúty navyše, ktoré sme dali na začiatok, máte na zaparkovanie a odloženie kabelky.

Kde? Zoznam partnerských salónov PAYOT nájdete na www.payot.sk

Poďte sa pozrieť QR youtube FB, Instagram