Home / Novinky  / Beauty poradňa GERnétic – Koncentrované séra

Beauty poradňa GERnétic – Koncentrované séra

Koncentrované séra s vysokým obsahom aktívnych látok a vitamínov ako súčasný trend v kozmetike? Nákup kozmetického prípravku vo forme séra vždy evokuje predstavu intenzívnej hĺbkovej starostlivosti, ktorá zabezpečí nadštandardné efekty na pleti. Vypne vrásky, zvýši hustotu a objem

Koncentrované séra s vysokým obsahom aktívnych látok a vitamínov ako súčasný trend v kozmetike?

Nákup kozmetického prípravku vo forme séra vždy evokuje predstavu intenzívnej hĺbkovej starostlivosti, ktorá zabezpečí nadštandardné efekty na pleti. Vypne vrásky, zvýši hustotu a objem pokožky, zlepší hydratáciu a celkovo omladí pokožku. Používanie týchto špecifických prípravkov je viac-menej záležitosťou žien, ktoré sú majiteľkami tzv. perimenopauzálnej pleti. To znamená, že ich vek prekročil hranicu 40 rokov. Výnimku tvoria mladšie ženy, ktoré nedodržiavali od mladosti pravidlá bezpečného opaľovania, ich pleť je poškodená slnečnými lúčmi a svojou kvalitou vyzerá ako oveľa staršia pokožka.

 

Takej pokožke je potrebné venovať väčšiu pozornosť a do pravidelnej starostlivosti zaradiť produkty s vyššou koncentráciou účinných látok. Vtedy sú kozmetické séra tými najvhodnejšími prípravkami, ktoré pomôžu pokožku omladiť. Skôr, ako po niektorom sére siahneme, je potrebné posúdiť, v akej kondícii sa pokožka nachádza, čo je momentálne potrebné zlepšiť. Ak sa začnú okolo očí objavovať vrásky, ktoré nemiznú ani vtedy, keď sa prestaneme usmievať, pokožka vykazuje prvé známky ľahkého uvoľnenia, je isté, že začínajú ochabovať kolagénové vlákna. Nastáva čas na prvú záchranu. Odporúčam pravidelné používanie bunkového stimulátora Mito Spécial+. Ide o tzv. „peptidového messengera“, ktorý obsahuje peptidy vo veľmi vysokej koncentrácii (100mg na kg). Tie sú schopné prebudiť mimobunkovú syntézu kolagénu a existujúci kolagén regenerovať. Prípravok navyše obsahuje antioxidačný a antiradikálový komplex chrániaci bunky pred poškodením.

Dámy, ktoré vyžadujú tzv. bio prípravky, určite poteší aj fakt, že Mito Spécial+ je prípravok 100% prírodný. Aktívne látky sú získané z rastlinných zdrojov v bio kvalite a sú spracované najmodernejšou biotechnológiou.

Oživenie pleti je možné spozorovať už po prvej dávke.

Ak spozorujeme na pokožke hlbšie uvoľnenie a stenčenie, ktoré vedie k rozostreniu kontúr tváre a pleť vykazuje známky suchosti, je dôležité zaradiť do starostlivosti produkty zvyšujúce objem pleti a posilňujúce hydratáciu. Za výborné sérum považujem produkt Cells Life (to znamená v preklade život bunky). Prípravok olejovitého charakteru posilňuje zvýšenie množstva kyseliny hyalurónovej. Tá priťahuje veľké množstvo vody, umožňuje rýchlejšiu výmenu výživných látok medzi krvou a bunkami tkanív a zvyšuje objem pleti. Sérum navyše obsahuje rozpustný kolagén, ktorý preniká hlboko do pokožky, regeneruje existujúce kolagénové vlákna, vyhladzuje vrásky a spevňuje pleť. Pôsobením séra sú vrásky menej hlboké, pokožka sa spevňuje, kontúry tváre sa vracajú do svojej pôvodnej podoby. Výsledok je viditeľný veľmi skoro. Pleti sa znovu vracia vitalita a pevnosť. Sérum sa aplikuje v 10-14denných kúrach.

 

Ak sú na pokožke známky starnutia už vcelku neprehliadnuteľné, vrásky sú hlboké, nosoretná ryha veľmi výrazná, pleť bez vitality s kožnými prevismi, tak je možné obidva prípravky Mito Spécial+ a sérum Cells Life spolu kombinovať, alebo siahnuť po údernejších prípravkoch. Sérum Le Concentré Réparateur efektívne zahladzuje prejavy starnutia. Neprináša len okamžité a krátkodobé zlepšenie, ale umožní pozvoľnú a hlbokú regeneráciu. Jeho použitím miznú známky starnutia a pleť „omladne“ o niekoľko rokov. Sérum dopĺňajú ešte dva sofistikované produkty La Crème Jeunesse (denný krém) a La Crème Anti-Temps (nočný krém), ktoré pôsobia v úplnej synergii a efektívne pokožku omladia.

www.gernetic.sk

 

 

Chcete sa stať Gerneticienne – zaregistrujte sa na www.gernetic.sk