Home / Kozmetika  / Špeciál Aktívne látky

Špeciál Aktívne látky

Ktoré účinné látky si vybrať, ak CHCETE CHRÁNIŤ POKOŽKU VAŠEJ ZÁKAZNÍČKY? Zákazníčkam je ťažké vybrať správnu aktívnu látku. Nejde len o doplnkový predaj, vaše výrobky musia byť pomocníkom pre vaše zákazníčky. Naozaj ste si istá, že prísľuby

Ktoré účinné látky si vybrať, ak

CHCETE CHRÁNIŤ POKOŽKU VAŠEJ ZÁKAZNÍČKY?

Zákazníčkam je ťažké vybrať správnu aktívnu látku. Nejde len o doplnkový predaj, vaše výrobky musia byť pomocníkom pre vaše zákazníčky. Naozaj ste si istá, že prísľuby výsledkov sú opodstatnené?

 

Ak to chcete zistiť, nie je nič jednoduchšie – musíte svoje výrobky dobre poznať, ale predovšetkým najmä poznať účinné látky, ktoré obsahujú. Preto vám chcem odhaliť moje obľúbené kľúčové aktívne látky a dôvody, prečo je tomu tak. Prinášame vám niekoľko poznámok, ktorými zaujmete vašich zákazníkov, ale predovšetkým uspokojíte potreby ich pleti!

AKTÍVNE LÁTKY, POZRIME SA NA NICH TAK, AKO NÁS UČILI V ŠKOLE

Určite ste o nich veľa počuli v škole, pretože ide o jeden z hlavných bodov kozmetických programov v rámci každej skúšky. Po absolvovaní skúšok ale často zabudnete na niektoré svoje teoretické znalosti napriek tomu, že sú pre vás a vaše zákazníčky nevyhnutné.

Účinné látky sa tiež nazývajú ingrediencie alebo účinné zložky. Sú definované ako „látky používané v malom množstve v kozmetických výrobkoch, ktorých funkciou je zmena fyziologických aspektov pokožky bez akejkoľvek terapeutickej vlastnosti“. Inými slovami, sú to látky, ktoré umožňujú vašim kozmetickým výrobkom pôsobiť na pokožku zákazníčky.

Zjednodušene povedané, ak vaše výrobky neobsahujú žiadne účinné látky, nemajú ozajstnú účinnosť. Preto je dôležité starostlivo vyberať produkty a dôsledne kontrolovať ich zloženie.

 

Celý článok nájdete v magazíne LNE 3_2020. 

Prepdlatné magazínu: https://www.lne.sk/predplatne/