Home / Kozmetika  / Beauty poradňa Aleny Kimlovej

Beauty poradňa Aleny Kimlovej

Pleťové masky Je dôležité pri domácej starostlivosti používať pleťové masky? Ak áno, aké masky je dobré používať počas chladného obdobia? Pleťové masky majú pre pleť veľký prínos a dokážu ju uviesť do takmer optimálneho stavu a krásne

Pleťové masky

Je dôležité pri domácej starostlivosti používať pleťové masky? Ak áno, aké masky je dobré používať počas chladného obdobia?

Pleťové masky majú pre pleť veľký prínos a dokážu ju uviesť do takmer optimálneho stavu a krásne ju rozjasniť. Preto by mali byť súčasťou domácej starostlivosti o pleť každej ženy, ktorá sa chce o svoju pleť dôkladne starať. Vďaka maskám sa aktívne látky z prípravkov, ktoré boli na tvár nanesené pred tým, spracovávajú rýchlejšie, prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a zároveň sú v pokožke intenzívnejšie využité. Masky sa často aplikujú s rôznymi špeciálnymi krémami alebo sérami určenými na revitalizáciu kože a dosiahnutie optimálneho výsledku. Samotná maska obsahuje ďalšie aktívne zložky, ktoré podporujú prirodzené fyziologické funkcie, pokožku rozjasnia, zjemnia a oživia. Po odstránení masky je naša pleť hebká a omladená, čo podporuje dobrú náladu.

Výber masiek je dnes veľmi veľký, no v domácej starostlivosti o pleť sa najviac osvedčili krémové masky, ktoré sú rýchle, jednoduché a po aplikácii dosahujú skvelé výsledky.

V zimnom období je vhodné nanášať kvalitnú hydratačnú masku raz týždenne, pretože chlad, vietor a mráz spôsobuje rýchlejšie odparovanie vody z pokožky. Príjemné výsledky dosiahnete po použití masky Hydra Ger od kozmetiky GERnétic. Aktívne látky posilňujú kožnú bariéru, zamedzujú predčasnému odparovaniu vody a vďaka obsahu dôležitej látky homarín je udržované optimálne množstvo vody v bunkách. Fosfolipidy podporujú obnovu prirodzeného hydratačného faktoru NMF. Maska navyše dopĺňa minerálne látky, ktoré dodajú pokožke energiu a výťažky z kvasníc doplnia vitamíny B. Viditeľný je aj lifting pleti a krásne stiahnuté póry. Maska Hydra Ger je produkt nabitý mnohými účinnými látkami a je vhodný pre každý typ pleti v každom veku.

 

Hydratácia a lifting na prebudenie pleti

Na zrelšiu pokožku odporúčame masku Masque Marin. Intenzívne revitalizuje, regeneruje, spevňuje a oživuje pleť. Do pokožky dodáva minerálne látky získané z morských surovín, mandľový olej dodá potrebné lipidy a je zdrojom dôležitého vitamínu E, ktorý v pokožke zabezpečuje ochranu pred voľnými radikálmi, teda vznikom predčasných vrások. Pod túto masku odporúčam aplikovať sérum Mito Spécial+ alebo Cells Life. Dosiahnete tak maximálny možný efekt. Maska je vhodná aj pred aplikáciou ťažšieho make-upu a môžete ju využiť aj ako „prvú pomoc“, keď ste veľmi unavená, nemáte čas sa dobre vyspať a musíte ísť na spoločenskú akciu či dôležité stretnutie, kde musíte dobre vyzerať. Pri bežnej starostlivosti môžete masku používať raz týždenne alebo podľa potreby.

www.gernetic.sk

 

 

Chcete sa stať Gerneticienne – zaregistrujte sa na http://www.gernetic.sk