Home / Kozmetika  / 4 línie ENVY THERAPY®

4 línie ENVY THERAPY®

Komplexná starostlivosť o krásnu pleť   Unikátny koncept ENVY Therapy®je vyvinutý Klinikou ENVY®, ktorú založila Natália Selveková. Spolu s primárkou dermatologického oddelenia MUDr. Zuzanou Kožuchovou prinášajú kozmetické produkty ENVY Therapy®. Kozmetika profesionálne rieši problémy pokožky, ktoré sú spojené so

Komplexná starostlivosť o krásnu pleť

 

Unikátny koncept ENVY Therapy®je vyvinutý Klinikou ENVY®, ktorú založila Natália Selveková. Spolu s primárkou dermatologického oddelenia MUDr. Zuzanou Kožuchovou prinášajú kozmetické produkty ENVY Therapy®.

Kozmetika profesionálne rieši problémy pokožky, ktoré sú spojené so starnutím, hyperpigmentáciami, suchou pleťou a sklonom k akné.

Každá línia: Antiaging, Brightening, Hydrating, Clearing je postavená na patentovanej účinnej látke a komplexne rieši špecifický problém pleti.


ENVY Therapy®
Antiaging

Starostlivosť určená pleti, na ktorej sa prejavujú prvé známky starnutia, mimické vrásky na čele a v okolí očí. Vekom a pôsobením vnútorných i vonkajších faktorov pleť stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými.

ENVY Therapy®Brightening

Línia určená pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Starostlivosť Brightening je ideálna pre mdlú pleť so sklonom k vytváraniu pigmentových škvŕn, pretože produkty i ošetrenia viditeľne znižujú príznaky hyperpigmentácie. Pleť bude rozjasnená, prežiarená, so zjednoteným farebným tónom.

ENVY Therapy®Hydrating

Línia vhodná pre dehydrovanú pleť, ktorá bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Smädná, matná pleť potrebuje vypnúť vrásky a prinavrátiť pružnosť.

 

 

ENVY Therapy®Clearing

Línia produktov a ošetrení vhodná pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť. Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. Vďaka produktom a ošetreniam Clearing zabránite tvorbe akné, tvorba mazu sa reguluje a obnoví sa prirodzené pH pleti.