Home / Kozmetika  / Základné školenie pre prácu s kozmeceutikou DMK | 7.-8. júna 2023| Bratislava

Základné školenie pre prácu s kozmeceutikou DMK | 7.-8. júna 2023| Bratislava

Pozývame vás, aby ste sa ešte toto leto stali certifikovaným odborníkom DMK! Nenechajte si ujsť príležitosť začať pracovať so značkou 7.-8. júna 2023 na seminári „Vstupné školenie o kozmeceutike DMK“ v Bratislave.    Čo je DMK?   Je to

Pozývame vás, aby ste sa ešte toto leto stali certifikovaným odborníkom DMK! Nenechajte si ujsť príležitosť začať pracovať so značkou 7.-8. júna 2023 na seminári „Vstupné školenie o kozmeceutike DMK“ v Bratislave. 

 

Čo je DMK?

 

Je to predovšetkým prestavba pokožky zvnútra, riešenie problému namiesto jeho maskovania. Značka sa hlási k jednému z hlavných trendov modernej kozmetológie – holistickému prístupu, pri ktorom sa estetické problémy riešia aj zvonku, aj zvnútra. 

 

Základným prvkom liečby kožných patológií je enzýmová terapia DMK, ktorá nemá vo svete obdobu. Ide o kúru, ktorá využíva prírodné katalyzátory, konkrétne enzýmy, na zlepšenie stavu pokožky. Podporuje aktiváciu biochemických procesov v pokožke, ktoré vedú k homeostáze buniek a tkanív.

 

Koncept značky

 

Profesionálne kozmeceutické prípravky DMK sú založené na prírodných rastlinných ingredienciách, ktoré pomáhajú dosahovať dlhodobé výsledky pri korekcii rôznych pokožkových patológií. Kozmetici a pacienti na celom svete sú presvedčení o účinnosti DMK pri liečbe akné, postakné, rosacey, kuperózy, pigmentácie, vekom podmienených kožných zmien, jaziev; pri liečbe telesných a podologických zmien, ako aj mnohých dermatologických problémov: atopickej dermatitídy, psoriázy, atď. Aktívne a viaczložkové formuly dokazujú, že účinná kozmetológia existuje a že akákoľvek patológia pokožky nie je rozsudkom.

 

Zakladateľ značky Danne Montague-King je doktorom biochémie a farmakológie (Kalifornia, USA) a podľa časopisu Les Nouvelles Esthetiques, DERMASCOPE patrí medzi 5 najlepších kozmetických vedcov na svete. Vytvoril svoj slávny koncept:

 

– odstrániť patológiu enzymatickou hydrolýzou tým, že sa odumretý bunkový materiál premení na slabé kyseliny a zmyje sa z povrchu pokožky;

 

– obnoviť pokožku stimuláciou kľúčových vnútorných procesov, aby mohla optimálne fungovať a obnoviť ochranný kyslý plášť;

 

– chrániť výsledok pomocou silných superantioxidantov, hlavných zložiek systému na ochranu kožných buniek;

 

– podporiť výsledok po profesionálnom ošetrení terapeutickými produktmi na domáce použitie.

 

Dodržiavanie tejto koncepcie zo strany lekára kozmetika a pacienta vedie vždy k správnemu výsledku.

https://youtu.be/3n32T2ShynA

 

Výhody spolupráce 

  • Kozmeceutika DMK má certifikáty FDA, EMA, CE a ISO.
  • Výrobky majú farmakologickú čistotu surovín a spôsobu spracovania a sú plne v súlade s kvalitou zdravotníckych prípravkov.
  • Výrobky sú univerzálne, vhodné pre všetky typy pokožky a účinne si poradia s rôznymi estetickými patológiami.
  • Neobsahujú farbivá, sú nekomedogénne a vytvorené na báze rastlinných zložiek, enzýmov, aminokyselín, peptidov a sú nízkoalergénne.
  • Výrobky DMK nie sú dostupné v supermarketoch, obchodoch ani lekárňach. Výrobky DMK môže predpísať len certifikovaný odborník.
  • Silný lekársky tím a pravidelné semináre, konferencie. Veľkú pozornosť venujeme vzdelávaniu, pretože to je zárukou úspešných výsledkov. Vždy môžete získať aj lekárske poradenstvo o rôznych klinických prípadoch, protokoloch a formulách od prednášajúcich.

 

Čo môžete na seminári očakávať?

 

✅ Podrobný rozpis liečebných protokolov;

✅ podrobný prehľad každej značkovej formuly;

✅ praktická ukážka základných protokolov;

✅ oboznámenie s kalkuláciami, odporúčanými cenami, bonusovým programom.

 

Tešíme sa na spoluprácu!

Zaregistrujte sa na tomto odkaze:

http://dmk-s.eu/seminar-reg-sk/?utm_source=lne&utm_medium=cpc&utm_campaign=seminar