Home / Kozmetika  / Reštart unavenej pokožky od GERnétic

Reštart unavenej pokožky od GERnétic

Aké prípravky sú vhodné na reštart unavenej pokožky tela v päťdesiatke? Nad správnou starostlivosťou o pokožku v tomto veku je naozaj potrebné sa dobre zamyslieť. Je dôležité vybrať kozmetické prípravky, ktoré budú eliminovať príčiny vädnutia pleti, tvorby

Aké prípravky sú vhodné na reštart unavenej pokožky tela v päťdesiatke?

Nad správnou starostlivosťou o pokožku v tomto veku je naozaj potrebné sa dobre zamyslieť. Je dôležité vybrať kozmetické prípravky, ktoré budú eliminovať príčiny vädnutia pleti, tvorby hlbokých vrások a straty energie.

Odporúčame hľadať produkty, ktoré vašej pokožke poskytnú:

  • dôkladnú výživu

  • obsahujú fytoestrogény

  • obsahujú peptidy

 

 

DÔKLADNÁ VÝŽIVA

Úplne zásadný je výber kvalitného regeneračného nočného krému. Pokožka v tomto veku rýchlo stráca výživu a je nutné pravidelne dopĺňať potrebné množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie vyvážených fyziologických funkcií. Za úplne bezkonkurenčný v tomto prípade považujem krém Synchro, ktorý je koncipovaný na báze bunkovej výživy, bunkovej terapie. Obsahuje výťažky z piatich ušľachtilých olejov, morských rias, celú škálu vitamínov B a výťažok biotechnologického pôvodu, ktorý je zameraný na získanie harmonických bunkových pochodov. Krém bude pravidelne dodávať potrebnú výživu v optimálnych dávkach.

 

VYUŽITE ÚČINKY FYTOESTROGÉNOV – TZV. NOSITEĽOV MLADOSTI

Každá žena 40+, ktorá chce spomaliť vädnutie pleti, by mala do svojej kozmetickej výbavy zaradiť prípravky s týmito dôležitými aktívnymi látkami. Povädnutá pleť je spôsobená nižšou produkciou kolagénových a elastínových vláken. Hlavnou príčinou poklesu týchto dôležitých fragmentov kože je hormonálna prestavba organizmu, respektíve úbytok hormónu estrogén. Využite preto sofistikované produkty s fytoestrogénmi – látkami rastlinného pôvodu, ktoré dokážu nedostatok prirodzených hormónov zastúpiť a na pokožku majú skvelý omladzujúci a rozjasňujúci účinok. Vyskúšajte rad Vital Transfer. Obsahuje výťažky zo sóje, chmeľu a červenej ďateliny a veľa ďalších aktívnych látok. Omladzujúci efekt čoskoro pocítite.

 

HĽADAJTE PRODUKTY S NEZASTUPITEĽNÝMI PEPTIDMI – STIMULÁTORMI BUNKOVÝCH POCHODOV

Súčasťou pravidelnej starostlivosti by mali byť aj prípravky, ktoré budú urýchľovať fyziologické funkcie. Veľmi výhodné je preto siahnuť po produktoch s obsahom peptidov. Peptidy fungujú ako signalizačné bunky, ktoré stimulujú činnosť buniek produkujúcich kolagén, elastín, podieľajú sa na zvyšovaní množstva kyseliny hyalurónovej, ktorá udržiava objem a hutnosť pleti a je vynikajúci hydratátor. Veľmi dobre vám v tomto ohľade prospeje bunkový stimulátor Mito Spécial+, ktorý sa nazýva aj „živá voda“ pre pokožku. Zvýšenú energiu pokožky a jej vypnutie pocítite okamžite po aplikácii séra. Ak túžite po skutočnom elixíre na reštart pokožky, tak odporúčam sérum Cells Life. Kompozícia účinných zložiek dokáže zvýšiť objem a kompaktnosť pleti, pokožku omladiť, dodať jej sviežosť a energiu. Vrásky sa čoskoro vypnú, pokožka má zamatový hebký vzhľad. Francúzska kozmetika GERnétic, ktorá vyššie uvedené sofistikované prípravky ponúka, má s využitím peptidov viac ako 50-ročné skúsenosti, a tak sú účinné zložky v prípravkoch dávkované v optimálnej forme a množstve.

 

Chcete sa stať Gerneticienne zaregistrujte sa na www.gernetic.sk

 

https://www.gernetic.cz/pece-o-menopauzalni-pokozku