Home / Kozmetika  / SYSTEM PROFESSIONAL NATIV – INŠPIROVANÉ PRÍRODOU

SYSTEM PROFESSIONAL NATIV – INŠPIROVANÉ PRÍRODOU

PRE POCIT SVIEŽOSTI A VLASY PLNÉ ENERGIE Objavte nový rad System Professional Native, ktorý je inšpirovaný energiou prírody a silou dokonalosti pre dodanie energie vašim vlasom a pre detox pokožky hlavy. Obsahuje viac ako 95% prírodných

PRE POCIT SVIEŽOSTI A VLASY PLNÉ ENERGIE

Objavte nový rad System Professional Native, ktorý je inšpirovaný energiou prírody a silou dokonalosti pre dodanie energie vašim vlasom a pre detox pokožky hlavy. Obsahuje viac ako 95% prírodných zložiek a je bez pridaných sulfátov, parabénov a silikónov. Pretože zdravá pokožka hlavy je kľúč ku krásnym vlasom.

 

Barbora Škvarčeková,
Christo hair & beauty

„Často sa stretávam s otázkami o problémoch mastnej hlavovej pokožky. Klientky a tiež páni sa pýtajú, ako riešiť problém, keď pokožka je mastnejšia, ale vlasy sú suché,“  začíname rozhovor s Barborou Škvarčekovou, profesionálnou kaderníčkou, ktoré pracuje nielen na svojom salóne Christo hair & beauty v Bratislave, ale je aj školiteľku pre značku Wella Professionals. „Práve línia NATIV je určená pre starostlivosť o vlasovú pokožku. V dnešnej dobe, keď sa veľa ľudí snaží pristupovať k prírode ekologicky a dbá na životný štýl potom im záleží aj na zložení produktov, ktoré používajú. Práve pre nich by mohol byť ideálnou voľbou rad NATIV. Zaujímavý je najmä svojím zložením, ktoré obsahuje 91-96% prírodných zložiek,  neobsahuje silikóny, parabény ani sulfáty.

Línia NATIVE sa prepája a nadväzuje na ďalšiu líniu INNESENCE, ktorá má tiež prírodné zloženie a stará sa prioritne o vlasové vlákno.

 Ako som spomínala na začiatku, NATIV sa stará o zdravú vlasovú pokožku. Hĺbkovo ju čistí, odstraňuje odumreté bunky a nánosy mazu, pôsobí ako peeling, v tomto prípade hlavne abrazívna maska. Potom pokožku hydratuje a ukľudňuje.

Zaujímavosťou je, že ako prvú použijeme masku, ktorá sa vmasíruje iba do pokožky hlavy, nechá sa pôsobiť a až potom sa vlasy umyjú šampónom a ošetria kondicionérom.

 


Prvý krok

 

 

Začnite teda detoxom hlavovej pokožky PRE-SHAMPOO CLAY N3. Táto ílovitá hlina, pomáha detoxikovať pokožku hlavy a absorbuje nadmerný kožný maz. Vmasírujte ju do mokrých, alebo aj suchých vlasov nechajte pôsobiť 5 minút a dokonale oláchnite.

 

 

 


Druhý a tretí krok

Následne použite čistiaci šampón
MICELLAR SHAMPOO N1 A po dokonale umytých vlasoch a vlasovej pokožke aplikujte kondicionér podľa kvality vlasov a zakončite SCALP FLUID N5, tonikom, ktoré vašu pokožku ochráni voči voľným radikálom a poskytne osviežujúci pocit. Šampón môžeme používať každodenne, no čistiacu masku by som nedoporučovala používať až tak často, to už podľa potreby klientky/klienta. Túto líniu si vieme nakombinovať aj s ostatnými produktmi so System Professional keďže tiež obsahuje Energy Code Complex. Napríklad ak máte šampón z línie NATIV, môžete použiť kondicionér z línie Hydrate alebo Smoothen a na pokožku aplikovať ešte chladivé a ukľudňujúce NATIV Lotion.

 

https://wellaprofessionals.cz

https://wellaprofessionals.sk