Home / Kozmetika  / Symbiose _ GERnétic

Symbiose _ GERnétic

Vyživujúci denný a nočný krém pre suchú pleť   Krém polomastnej konzistencie s regeneračným a ochranným účinkom, plný vitamínov spája účinnú ochranu a vyváženú výživu. Vysoko komfortné zloženie obohatené o dôležité vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky obnovuje

Vyživujúci denný a nočný krém pre suchú pleť

 

Krém polomastnej konzistencie s regeneračným a ochranným účinkom, plný vitamínov spája účinnú ochranu a vyváženú výživu. Vysoko komfortné zloženie obohatené o dôležité vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky obnovuje kolagénové a elastínové vlákna, ktoré zaisťujú pevnosť a pružnosť pleti. Extrakty z Nechtíka lekárskeho a riasy Chlorella pleť zvláčnia, zjemnia a podporia jej zdravý a prirodzený pôvab.

 

Pri zrelej pleti 35+ volíme Symbiose iba ako denný krém. Pri večernej starostlivosti využite krém Synchro s intenzívnejším regeneračným účinkom.

 

Použitie: po aplikácii všetkých špecifických prípravkov naneste malé množstvo krému na pokožku dekoltu, krku a tváre vrátane očného okolia a nechajte dobre vstrebať. Potom aplikujte líčidlá.

 

Odporúčaná MOC:

66,50 Eur – 40 ml

 

www.gernetic.sk