Home / Kozmetika  / Spojte sily so značkou INSTITUT ESTHEDERM

Spojte sily so značkou INSTITUT ESTHEDERM

Značka Institut Esthederm, ktorá si za roky svojej existencie vyslúžila dôveru a uznanie v oblasti kozmetiky, prichádza s exkluzívnou ponukou pre kozmetické salóny, ktoré sú na rovnakej vlnovej dĺžke čo sa týka kvality, inovácie a

Značka Institut Esthederm, ktorá si za roky svojej existencie vyslúžila dôveru a uznanie v oblasti kozmetiky, prichádza s exkluzívnou ponukou pre kozmetické salóny, ktoré sú na rovnakej vlnovej dĺžke čo sa týka kvality, inovácie a výnimočnej starostlivosti o zákazníka.

Pre kozmetické salóny ponúka Institut Esthederm nie len produkty, ale celkový KONCEPT SPOLUPRÁCE založený na odbornosti, inováciách, výmene skúseností a vzájomnej podpore.

 

Filozofia Institut Esthederm spočíva v poskytovaní komplexnej podpory, vzdelávania a aktívneho zdieľania know-how v rámci našej komunity. Zaviazali sa k transparentnosti a harmonizácii spolupráce, pričom všetkým partnerom – kozmetickým salónom, garantuje prístup k širokému portfóliu podporných nástrojov a benefitov s prínosom ekonomického, vzdelávacieho a osobnostného rastu. Cez exkluzívnu Aplikáciu Esthederm Salon ponúkajú efektívny nástroj pre riadenie salónu, vrátane databázy zákazníkov, štatistík a plánovača, a to všetko s bezplatnou licenciou pre každý partnerský salón. Túto aplikáciu navrhli exkluzívne pre značku Institut Esthederm a na jej vývoji spolupracujú spoločne s  kozmetickými salónmi. Marketingové materiály a online podpora sú pripravené a zadarmo k dispozícii, aby vám pomohli rásť a prosperovať.

Partnerstvo kozmetických salónov s Institut Esthederm otvára prístup k exkluzívnym školeniam, podpore a produktom, ktoré sú výsledkom pokročilého výskumu v oblasti dermatológie. Salóny, ktoré sa rozhodnú pre spoluprácu, môžu očakávať komplexnú podporu v oblasti marketingu, výmeny skúseností a rozvoja odborných zručností, čím sa zvyšuje kvalita poskytovaných služieb a spokojnosť klientov.

 

Objavte výhody , ktoré so sebou prináša partnerstvo s Institut Esthederm.

 

Vy disponujete odbornou starostlivosťou o klientov a ich pokožku, vlastníte “zlato” vo vašich rukách, máte záujem sa vzdelávať a Institut Esthederm prichádza s kvalitnými produktmi, znalosťami a podporou, ktoré posúvajú k ekonomickému rastu a úspechu. Tomu sa v Institut Esthederm hovorí vzájomné partnerstvo. Ponúkajú vám nie len kvalitné produkty, ale aj širokú škálu podpory, ktorá pomôže vášmu biznisu a zároveň zvýši spokojnosť vašich zákazníkov. Pridajte sa k Institut Esthederm a spoločne môžete tvoriť úspešný príbeh vášho salónu, kde vám budú stále nablízku, aby podporili váš rast. Ak hľadáte príležitosti, ako posunúť vaše podnikanie na novú úroveň,  ponuka Institut Esthederm je určená práve vám.

 

V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac o možnostiach spolupráce s Institut Esthederm, vyskúšať produkty alebo ošetrenie, neváhajte kontaktovať Ing. Silviu Katrenovú na telefónnom čísle: 0917 191749 alebo na emailovú adresu: s.katrenova@sk.naos.com.