Home / Kozmetika  / Obnova objemu pleti – profesionálna starostlivosť o pleť zvnútra

Obnova objemu pleti – profesionálna starostlivosť o pleť zvnútra

Kozmetický priemysel každoročne investuje miliardy dolárov do inovácií, ktoré napriek biologickým procesom pomáhajú vrátiť čas a zachovať mladistvý vzhľad pleti. No účinnosť rôznorodých ošetrení či prípravkov určených na vonkajšie použitie je obmedzená, ak ju nepodporíme potrebnými

Kozmetický priemysel každoročne investuje miliardy dolárov do inovácií, ktoré napriek biologickým procesom pomáhajú vrátiť čas a zachovať mladistvý vzhľad pleti. No účinnosť rôznorodých ošetrení či prípravkov určených na vonkajšie použitie je obmedzená, ak ju nepodporíme potrebnými látkami aj z vnútra.

Čo je lepšie, ako spokojný klient, ktorý si po kozmetickom ošetrení za svoj vzhľad od známych vypočuje len chválu a komplimenty. Po tridsiatke po tom túži každý, a my, odborníci na krásu zas chceme klientom dopriať, aby sa ich túžby naplnili. Dôvera, ktorú do nás a našich odborných skúseností vkladajú sa navyše znásobí, ak im okrem ošetrení poskytneme užitočné rady, ako účinnosť jednotlivých procedúr zvýrazniť či predĺžiť.

 

 

 

 

Profesionálna terapia pre obnovu objemu pleti

Milieu Beauty po rokoch experimentovania vytvorila svoju formulu krásy v novom, holistickom duchu v podobe skrášľujúceho nápoja: Synergic Volume Complex, ktorý obsahuje komplexné spektrum živín zodpovedných za jej pevnú štruktúru. Sú v ňom navyše zastúpené v množstve a pomere, ktoré zabezpečujú maximálne doplnenie kolagénu a optimálny priebeh procesov odohrávajúcich sa v pokožke. Jednou z hlavných účinných zložiek nápoja je špeciálny kolagénový peptid doplnený o kyselinu hyalurónovú, antioxidanty, vitamíny CE ako i vitamíny skupiny B a organicky viazané minerály. Všetky jeho zložky spolu pôsobia v dokonalej súčinnosti.

 

Podpora syntézy kolagénu zvonku i zvnútra

Za pevnosť a objem pleti sú preukázateľne vo veľkej miere zodpovedné kolagénové vlákna. Ich prirodzená produkcia však postupom času klesá v čoraz väčšej miere. Zatiaľ, čo rôzne kozmetické procedúry (napr. polarizované svetlo, laser, ultrazvuk, rádiofrekvenčné ošetrenie) stimulujú ich tvorbu vonkajším vplyvom alebo účinnými látkami, Milieu Beauty pomáha obnovovať kolagénové štruktúry zvnútra. Okrem toho že vo veľkej miere obsahuje kolagén – „stavebnú látku“ pokožky – pleti dodáva aj zložky potrebné pre jeho produkciu, ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky. Pleť má takto k dispozícii všetky zložky potrebné pre obnovenú tvorbu kolagénu, ku ktorej dochádza v dôsledku kozmetických procedúr zameraných na zvýšenie jeho produkcie. Obnova objemu pleti sa môže začať! Vďaka týmto účinkom nápoja Milieu budú výsledky kozmetických ošetrení u klientov, ktorí ho konzumujú, nie len viditeľnejšie, ale aj intenzívnejšie a dlhodobejšie.

 

 

Všetko pohromade a bez pochýb

Väčšina z nás si uvedomuje, že vnútorné užívanie vitamínov či kolagénu má veľký význam aj z hľadiska pestovania krásy. Pri produktoch rôznych výrobcov výživových doplnkov však nie je ľahké zistiť, čo v akom množstve a kombinácii užívať, aby sme dosiahli optimálny úžitok.

Doposiaľ na trhu chýbal prípravok, ktorý by spájal vysoko účinné kolagénové peptidy a kyselinu hyalurónovú, neodmysliteľnú pre hydratáciu pleti, ako i vyváženú kombináciu esenciálnych vitamínov, minerálov a antioxidantov potrebných pre zachovanie jej mladistvého vzhľadu.

Nápoj Synergic Volume Complex z dielne Milieu Beauty obsahuje všetky vyššie uvedené zložky v pomere ideálnom pre pleť, predstavuje preto najpohodlnejší a najúplnejší spôsob obnovy objemu pleti zvnútra.

e-mail: info@milieubeauty.sk

tel.: +421 951 225 313

www.milieubeauty.sk