Home / Novinky  / Máte radi nové moderné metódy ?

Máte radi nové moderné metódy ?

ReCell - Bezbolestná rázová vlna - najmodernejšie medicínske odstránenie celulitídy pre klientky Vášho salónu.   Ako to už býva, veľké objavy vznikajú náhodou a sú docenené až po čase. Takto boli v 80tych rokoch objavené výrazné regeneračné

ReCell – Bezbolestná rázová vlna – najmodernejšie medicínske odstránenie celulitídy pre klientky Vášho salónu.

 

Ako to už býva, veľké objavy vznikajú náhodou a sú docenené až po čase. Takto boli v 80tych rokoch objavené výrazné regeneračné a liečivé účinky akustickej rázovej vlny na ľudské telo. Za objavom je zaujímavý́ príbeh, ktorým si zároveň objasníme čo rázová vlna vlastne je.

Zrejme všetci sme už niekedy v živote počuli silný zvuk akoby „výbuchu“, ktorý vzniká, keď nadzvuková stíhačka prekonáva rýchlosť zvuku. Tento fyzikálny jav sa nazýva rázová vlna.  Pri testovaní týchto lietadiel sa zistilo, že táto zvuková tlaková vlna de-formuje pevné predmety (kokpit lietadla) bez negatívnych účinkov na pilota.  Najprv bola táto technológia využívaná v internej medicíne na tzv. Lipotripsiu, teda odstránenie žlčových a obličkových kameňov, neskôr sa zistilo, že popri deštrukcii žlčníkových kameňov rázová vlna zároveň odstraňuje bolesť a regeneruje okolité svalové tkanivo a väzivá. Logicky sa táto metóda teda začala používať v ortopédii a rehabilitácii na chronické aj akútne bolesti kĺbov, svalové a väzivové poranenia pohybového aparátu.

 

Až v poslednom období prišli na najmodernejšie prístroje zamerané na hĺbkové odstránenie celulitídy pomocou technológie rázovej vlny. Tak ako je rázová vlna v medicínskej oblasti účinná aj v chronických prípadoch keď nefunguje nič iné, rovnako to je aj pri celulitíde a spevnení pokožky tela. Kozmetický prístroj ReCell od tradičného talianskeho výrobcu WinForm Medical Engineering je unikátny kombináciou dvoch energií v jednej hlavici – rázová vlna pre rozpustenie obsahu tukových buniek a rádiofrekvenčná biostimulácia pre hĺbkové spevnenie pleti a drenáž – odtok toxínov a rozpusteného tuku. Energia piezoelektrickej rázovej vlny rozpúšťa tukové bunky pri ľahkých aj ťažkých fibrotických štádiách celulitídy – nádherne vyhladzuje “pomarančovú kôru”, efekt je častokrát vidieť už pri prvom ošetrení. Výsledkom série ošetrení (väčšinou 6 – 10) je vyhladená pokožka príjemná na dotyk, spevnená a “zdvihnutá” a zmenšenie objemu – chudnutie.

 

Ošetrenie je úplne bezbolestné, pre kozmetičku aj klientku príjemné a nie namáhavé. Okrem prístroja a vodivého gélu nepotrebujete žiadne ďalšie pomôcky ani oblečenie. Bonusom môže byť špeciálna rastlinná prístrojová kozmetika – gély s obsahom drenážnych a vyhladzujúcich účinných látok Laso Cell, ktorou môžete ošetrenie spríjemniť a zintenzívniť účinok.

 

Ošetrenie trvá 15 – 45 min podľa veľkosti ošetrovanej lokality a jeho cena je 25 – 45 € tiež podľa plochy a času.

K prístroju samozrejme patrí odborné zaškolenie a rýchly servis v prípade potreby.
Obsluha je veľmi intuitívna a jednoduchá, prístroj má pred-nastavené programy pre najfrekventovanejšie ošetrenia, podľa potreby vyberáte na obrázku ľudského tela lokalitu, ktorú idete ošetrovať, o ostatné parametre sa postará program.

Ak radi ponúkate svojim klientkam to najmodernejšie a robíte, alebo sa chystáte ponúkať telové ošetrenia, je bezbolestná kombinovaná rázová vlna ReCell výbornou voľbou. Výhodou je aj možnosť sa odlíšiť od iných centier používajúcich klasické metódy a pracovať s prístrojom používaným v medicínskych a korektívnych centrách.

 

Ponuka takejto služby je rovnako výborným lákadlom pre získanie nových klientok pre novootvorený salón alebo každý, ktorý si potrebuje získať klientelu. Pri dobrom financovaní/lízingu s nulovou začiatočnou investíciou je je to ideálna možnosť získať a ponúkať novú modernú službu a zároveň prefinancovať prí-stroj za relatívne krátky čas (18-24 mesiacov).

 

Unikátnou službou od WinForm je, že ak počas doby lízingu alebo po jeho skončení výrobca vyrobí modernejšiu verziu máte možnosť výmeny za nový prístroj zdarma. Teda aj po skončení akejkoľvek dlhej doby financovania máte stále najmodernejší prístroj.

Ako sa hovorí „lepšie je raz zažiť ako 100x počuť „, preto je myslím najlepšie prísť si ošetrenie vyskúšať a vidieť a zažiť prístroj ReCell v praxi. Ak Vás zaujímajú bližšie informácie alebo si chce-te prístroj vyskúšať kedykoľvek nás kontaktujte na

martin@winform.sk, tel.: +421 905 724 985.

Martin Gábor , Winmed s.r.o WinForm
výhradný dovozca pre SR&ČR