Home / Novinky  / Hormoceutické prípravky Vital Transfer od značky GERnétic oslavujú prvý rok na trhu

Hormoceutické prípravky Vital Transfer od značky GERnétic oslavujú prvý rok na trhu

„Vynikajúce hormoceutické krémy francúzskej kozmetiky GERnétic z radu Vital Transfer  sú s nami už celý rok a kozmetičky aj klientky sú z nich nadšené,“ hovorí Alena Kimlová, hlavná firemná kozmetička a školiteľka GERnétic a pokračuje: „Efekty,

„Vynikajúce hormoceutické krémy francúzskej kozmetiky GERnétic z radu Vital Transfer  sú s nami už celý rok a kozmetičky aj klientky sú z nich nadšené,“ hovorí Alena Kimlová, hlavná firemná kozmetička a školiteľka GERnétic a pokračuje: „Efekty, ktoré sú na pokožke celkom evidentné nás veľmi tešia a samozrejme nás teší aj to, že klientky sa k obom prípravkom pravidelne vracajú. Často ich kupujú aj pre svoje kamarátky. Tvárový krém pre menopauzálnu pleť Vital Transfer Visage sa v minulom roku dokonca stal druhým najpredávanejším prípravkom GERnétic. Klientky na prípravkoch Vital Transfer Visage a Vital Transfer Corps oceňujú ľahkú konzistenciu, jednoduchú aplikáciu a najmä výsledky na pokožke. Pri mnohých klientkach sme zaznamenali veľké zlepšenie na pokožke v oblasti krku. V tých miestach je vždy náročné pleť spevňovať. S Vital Transfer sa to podarilo.“

 

Vital Transfer Visage

Hormoceutický krém na ošetrovanie tváre

Špeciálny krém obohatený o fytoestrogény pre veľmi zrelú pleť s pokročilými známkami vplyvu poklesu hormónov – suchá pleť, strata elasticity a objemu, hlboké vrásky, nedostatočná hydratácia.

Aktívne zložky prípravku (fytoestrogény, ušľachtilé oleje, vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky) v ideálnom množstve a pomere pomáhajú udržiavať a postupne zlepšovať vzhľad a stav pokožky. Zvyšujú jeho hustotu, objem a pevnosť, dotvárajú kontúry a obnovujú mladistvý vzhľad.

Na základe skúseností odporúčame:

Klientky vo veku 40-45 rokov – aplikujte pravidelne raz denne pod denný alebo nočný krém. Aktívne zložky tu pôsobia hlavne ako prevencia pred ochabnutím pokožky.

Klientky vo veku 45 a viac – aplikujte pravidelne ráno pod denný krém a večer pod nočný krém na udržanie a zlepšenie stavu uvoľnenej pokožky.

 

 

Vital Transfer Visage sa môže kombinovať aj s ostatnými prípravkami na ošetrovanie tváre. Prípravok prešiel dermatologickou a oftalmologickou kontrolou.

Vital Transfer Corps

Špeciálny hormoceutický krém na ošetrovanie tela.

Telový prípravok Vital Transfer Corps sa veľmi osvedčil pri spevňovaní zvädnutých paží. Pokožka rýchlo získala pevnejší tonus a oveľa lepší vzhľad. Ak k používaniu tohto dômyselného krému klientka pridá denne aj niekoľko cvikov na spevnenie svalov, nemusí sa v letných mesiacoch obávať nosenia šiat bez rukávov.

Vital Transfer Corps je špeciálne vytvorený, o fytoestrogény obohatený krém pre veľmi zrelú pleť s pokročilými známkami poklesu hormónov – uvoľnená, stenčená a zvädnutá pokožka, strácajúca svoj objem, pevnosť a pružnosť.

Dômyselne vybrané aktívne zložky (fytoestrogény, ušľachtilé oleje, vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky) pomáhajú udržiavať a postupne zlepšovať vzhľad a stav pokožky. Zvyšujú jej hustotu, objem a pevnosť, vyhladzujú ju a obnovujú mladistvý vzhľad.

Krém s bohatou textúru sa aplikuje v malom množstve 1 až 2krát denne na kožu v miestach, ktoré majú tendenciu byť ochabnuté. Ľahkým vtieraním zapracujeme do absorbovania.

Na dosiahnutie optimálneho účinku je dôležitá pravidelná denná aplikácia. Len tak pokožka získa potrebné účinné látky na zlepšenie vzhľadu a kvality.

 

Vital Transfer Corps sa môže kombinovať aj s ostatnými prípravkami GERnétic na ošetrovanie tela. Prípravok bol dermatologicky testovaný.

 

 

Pozrite si videorecenziu ošetrenia radom Vital Transfer na

https://www.youtube.com/watch?v=xxY4Auxhnmw

Zdroj: Kozmetika GERnétic, www.gernetic.sk