Home / Kozmetika  / Vplyv klimatických zmien na pokožku – PAYOT PARIS

Vplyv klimatických zmien na pokožku – PAYOT PARIS

S narastajúcim tempom zmeny klímy a s narušením životného prostredia na celom svete sa fungovanie pokožky zhoršilo, vrátane schopností jej prispôsobovania. Jej prirodzená funkcia bariéry je preťažovaná, je priepustnejšia, odparuje sa viacej vody a pokožka

S narastajúcim tempom zmeny klímy a s narušením životného prostredia na celom svete sa fungovanie pokožky zhoršilo, vrátane schopností jej prispôsobovania. Jej prirodzená funkcia bariéry je preťažovaná, je priepustnejšia, odparuje sa viacej vody a pokožka sa dehydratuje.

 

V reakcii na toto čoraz nestabilnejšie prostredie vyvinul PAYOT novú generáciu ADAPTOGÉNNEJ HYDRATAČNEJ STAROSTLIVOSTI SOURCE

 

Život v prírode ako hlavná inšpirácia a biomimetika ako nová metóda inovácií. Rieši prenos a prispôsobe- nie rovnakých mechanizmov na pokožku, ktoré si vyvinula fauna a flóra, aby prežila vo svojom prirodze- nom prostredí.
Zvolené boli dva druhy mimoriadnych adaptogénov, ktoré sa po tisícročia prispôsobovali pre nich nepriateľskému a meniacemu sa prostrediu: hubu reishi a bretónske morské riasy.

 

Morské riasy z Bretónska

Pýši sa mechanizmom, ktorý pripomína hubu, nasycujú sa vodou, aby prežili pri odlive na pobreží Bretónska. Vybavujú pokožku svojimi superschopnosťami, aby doplnili obsah vody a oživili jej prirodzenú hydratačnú silu. Surovina ručne zbieraná s maximálnou mierou rešpektu k životnému prostrediu a zdrojom.

 

Huby reishi

Táto huba, používaná po tisíce rokov v tradičnej čínskej medicíne, posilňuje bariérovú funkciu pokožky a jej odolnosť voči stresovým faktorom prostredia (stres, znečistenie, zmeny teploty atď.).

 

Adaptogénna hydratácia

Laboratórium PAYOT vyvinula rituál s 5 prirodzene osviežujúcimi produktmi, ktoré posilňujú kožnú bariéru a oživujú prirodzenú hydratačnú silu pokožky, aby jej pomohla s prispôsobením jej meniacemu sa prostrediu, pre hydratáciu na mieru, ktorá vydrží 48 až 72 hodín v akomkoľvek prostredí.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte na čísle +420 775 738 912 alebo e-mailom info@spilka.cz