Home / Novinky  / Vianočné darčekové sady PHYTOMER

Vianočné darčekové sady PHYTOMER

  Trvalá krása bez nedokonalostí je prianím väčšiny žien. A práve Vianoce sú ako stvorené pre plnenie neskromných prianí. Darujte krásu z hlbín mora v luxusnom vianočnom balení, ktoré poteší každú ženu.   Hydratačná sada obsahuje obľúbený hydratačný krém

 

Trvalá krása bez nedokonalostí je prianím väčšiny žien. A práve Vianoce sú ako stvorené pre plnenie neskromných prianí. Darujte krásu z hlbín mora v luxusnom vianočnom balení, ktoré poteší každú ženu.

 

Hydratačná sada obsahuje obľúbený hydratačný krém Hydra Original, enzymatický peeling vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť a rehydratačnú masku, ktorá pokožku dokonale vyživí a posilní jej schopnosť odolávať stresu. Sada je vhodná predovšetkým pre normálnu až suchú pleť.

Anti-age sade nájdete základné produkty pre účinný boj s prejavmi starnutia pleti. Omladzujúci krém Expert Youth optimalizuje funkciu kmeňových buniek a redukuje tak jemné aj hlboké vrásky, nočný krém pleť vyhladí a revitalizuje v priebehu noci. Súčasťou sady je aj očný krém, ktorý redukuje vrásky, jemné linky, tmavé kruhy aj opuchy.

Sada Citylife je ako stvorená pre osvieženie unavenej pleti. Sorbetový krém Citylife 2v1 na tvár a očné kontúry chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi spojenými s mestským prostredím: dehydratáciou, známkami únavy a tmavými škvrnami. Mechanický krémový peeling obohatený o špeciálne morské zložky pleť zbaví odumretých kožných buniek a dokonale osvieži. Vyživujúci telový krém sa postará o komfort celého tela.

 

Viac informácií na www.phytomer.cz