Home / Novinky  / SkinSEPT čistiaci gél s dezinfekčným účinkom pre hygienu pokožky

SkinSEPT čistiaci gél s dezinfekčným účinkom pre hygienu pokožky

Informácie o prípravku: Prípravok SkinSEPT je určený pre udržiavanie optimálnej hygieny kože, najmä rúk, s dezinfekčným pôsobením na povrchu pokožky. Gél obsahuje 65% dezinfekčných zmesí etylalkoholu a izopropylalkoholu vo vodno-gélovom základe, ktorý je doplnený o glycerín. Prípravok

Informácie o prípravku:

Prípravok SkinSEPT je určený pre udržiavanie optimálnej hygieny kože, najmä rúk, s dezinfekčným pôsobením na povrchu pokožky. Gél obsahuje 65% dezinfekčných zmesí etylalkoholu a izopropylalkoholu vo vodno-gélovom základe, ktorý je doplnený o glycerín.

Prípravok je určený ako pre osobnú hygienu, tak pre použitie pri kozmetických službách a iných službách zameraných na starostlivosť o telo

UPOZORNENIE: Prípravok sa vtiera do pokožky, preto bola zvolená forma riedkeho a nie hustého gélu.

Dávkujte 3 dávky (2,4ml) do dlane a starostlivo ich vtierajte do kože rúk aspoň 30 sekúnd. Nezabudnite na všetky plochy pokožky rúk, t.j.tiež chrbát, medziprstové priestory, palce a boky rúk.

Zloženie podľa INCI: Isopropyl Alcohol, Aqua, Alchol denat., Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine.

Veľmi Vám odporúčame, aby súčasne s používaním gélu bolo aj správne postarané o ruky, nakoľko vysoké koncentrácie izopropanolu a etanolu kožu vysušujú a dehydrujú. Toto nie je spôsob, ako predávať ďalší výrobok, ale skutočnosť, ktorá nastáva v 100% prípadov.

Z nášho sortimentu je to:

Zvláčňujúci a zosvetľujúci krém na ruky s BIO konopným olejom CPK.

Pre alergikov odporúčame: SEBUCEL krém BIO a SEBUCEL ukľudňujúce telové mlieko.

                                                                                                      

Kód: 903              

Objem: 75ml                  

Cena MOC: 10,50€

Objednávky : objednavky@syncare.sk

Doručenie: kurierom, platba bezhotovostná – kartou

http://www.syncare.sk