Home / Novinky  / PAYOT OSLAVUJE 100 ROKOV OD ZALOŽENIA

PAYOT OSLAVUJE 100 ROKOV OD ZALOŽENIA

Viete, ktorá kozmetická značka patrí k francúzskej klasike, používa od svojho počiatku byliny a necháva sa inšpirovať baletom? Že je to nezvyklé spojenie? Tu je len čriepok z jej bohatej histórie. Meno PAYOT má začiatky v

Viete, ktorá kozmetická značka patrí k francúzskej klasike, používa od svojho počiatku byliny a necháva sa inšpirovať baletom? Že je to nezvyklé spojenie? Tu je len čriepok z jej bohatej histórie.

Meno PAYOT má začiatky v roku 1920 a nosila ho jedna mimoriadna žena s neobyčajne silnou vôľou a predstavivosťou: Dr. Nadia G. Payot.

Ako jedna z vôbec prvých ženských doktoriek minulého storočia urobila veľa pre nezávislosť žien a pre ich sebavedomie. Veľmi rýchlo zatúžila vložiť svoje vedecké a botanické vedomosti do odbornej starostlivosti o pleť, ktorú celú založila. V mladosti so svojim mužom často cestovala a nie je náhodou, že sa práve New York stal javiskom pre jej životné stretnutia. Osudové priateľstvo s vtedajšou svetovou superstar – ruskou primabalerínou Annou Pavlovou – vydláždilo jej ďalšiu cestu k vlastnej značke. Po tomto stretnutí Nadia Payot rýchlo pochopila, že ak telo, trénované cvičením môže zostať mladé a dokonale tvarované, prečo by to isté nemalo platiť aj pre tvár? Tieto jednoduché pozorovania viedli mladú vizionárku k návrhu a vytvoreniu exkluzívnej techniky masáže tváre, vďaka ktorej získala medzinárodnú povesť a dodnes, aj po 100 rokoch  sa používa v kozmetických salónoch PAYOT po celom svete: slávna  42 ťahová masáž.

 

Okrem masáže vytvorila Dr. PAYOT množstvo unikátnych kozmetických prípravkov, ktoré pôsobia v kombinácii so špecifickou aplikačnou technikou.

Nadia Payot komponovala množstvo unikátnych kozmetických produktov, ktoré pôsobia v synergii s aplikačnými technikami. Legendárne mená ako Créme N°2, Pâte Grise  pre aknóznu pleť alebo Nutricia vznikla pod jej rukami a ich receptúry pomáhajú ženám na celom svete dodnes. Laboratories Dr. N.G. Payot Paris dnes združujú tímy výskumníkov a vedcov, ktorí spoluvytvárajú dnešný dermokozmetický svet PAYOT: prelomové vybavenie, medzinárodný vývoj, dôkladnú selekciu kľúčových aktívnych látok pre čo najvyššiu účinnosť a senzorialitu. Dávajú život mimoriadnym produktom, ako napríklad protivráskový rad Blue Techni Liss alebo Roselift Collagéne pre zrelú pleť, kde sa prelínajú účinky s potešením z ich používania.

 

Pozrite sa na slávnu masáž na kanále PAYOT na YouTube a vyskúšajte ju v jednom z mnohých salónov PAYOT na Slovensku.

http://www.payot.sk