Home / Novinky  / Novinka Sublime drops

Novinka Sublime drops

Sublime drops je výnimočný prípravok prirodzenej krásy na každodennú tvárovú starostlivosť: jedinečná kombinácia rastlinných olejov a vitamínov, ktoré pleť vyživujú a zároveň pôsobia ako anti-oxidanty. Už pár kvapiek stačí, aby ste získali novú, hodvábnu a elastickú pleť. Vďaka

sublime drops

Sublime drops je výnimočný prípravok prirodzenej krásy na každodennú tvárovú starostlivosť: jedinečná kombinácia rastlinných olejov a vitamínov, ktoré pleť vyživujú a zároveň pôsobia ako anti-oxidanty.

Už pár kvapiek stačí, aby ste získali novú, hodvábnu a elastickú pleť. Vďaka ochranným a obnovujúcim vlastnostiam efektívne bojuje proti starnutiu, zlepšuje elasticitu, spomaľuje tvorbu vrások a hĺbkovo revitalizuje pleť. Je vhodná pre všetky typy pleti a ľahko sa vstrebáva.

Aplikujte na tvár, krk a dekolt vmasírovaním alebo skombinujte s nočným, či denným krémom na posilnenie ochrany.

Aktívne prvky

Čistý, organický argánový olej
Argánový olej má anti-oxidantné, zvlhčujúce účinky, čo pomáha zlepšovať elasticitu pleti a zároveň jej dodáva farbu a jemnosť.

Vitamín A
Stimuluje enzýmy, ktoré spevňujú pokožku, a tak zmenšujú hĺbku vrások. Zvyšuje produkciu kolagénu.

 

Vitamín E
Anti-oxidant par excellence. Efektívne bojuje proti pôsobeniu voľných radikálov blokujúc oxidačný stres, ktorý spôsobuje poškodzovanie buniek a starnutie pleti.

 

Mrkvový olej
Extrémne bohatý na beta-karotén, mrkvový olej chráni pokožku pred slnkom a bojuje proti starnutiu buniek.

 

Ethylexyl Stearat
Zvláčnujúca látka prírodného pôvodu s dôležitými dermatologickými vlastnosťami pomáhajúcimi udržať si pokožku vláčnu a nevysušenú.

               

Viac informácií ako pracovať s produktami značky Mavex vám radi poskytneme osobne. Dohodnite si individuálne konzultácie na  info@femine.sk.