Home / Novinky  / Nettoyant Gommant Marin Corps – GERnétic

Nettoyant Gommant Marin Corps – GERnétic

Objavte skvelú novinku od francúzskej kozmetiky GERnétic Nettoyant Gommant Marin Corps   Jemný remineralizujúcí telový peeling s mikroguľôčkami z jojobového vosku, ktoré sú na 100 % biologicky odbúrateľné. Prípravok spĺňa všetky požadované atribúty na zlepšenie stavu pokožky. Táto

Objavte skvelú novinku od francúzskej kozmetiky GERnétic

Nettoyant Gommant Marin Corps

 

Jemný remineralizujúcí telový peeling s mikroguľôčkami z jojobového vosku, ktoré sú na 100 % biologicky odbúrateľné. Prípravok spĺňa všetky požadované atribúty na zlepšenie stavu pokožky. Táto inovácia pochádza z laboratórií GERnétic a berie čo najväčší ohľad na Vašu pokožku a životné prostredie. Peeling Vám vďaka mikroguľôčkam s hladkým povrchom umožní dokonalé hĺbkové čistenie pokožky a jemnú exfoliáciu odumretých buniek bez povrchového poškodenia kože mikrotrhlinkami. Stimuluje povrchovú mikrocirkuláciu, umožňuje rýchlejšie prenikanie aktívnych látok. Výťažky z morských sedimentov a ustríc doplnia do pokožky minerálne a stopové prvky potrebné na udržanie vitality a obnovenie prirodzeného tónovania pleti. Na pokožke celého tela zanechá sviežu morskú vôňu. Po aplikácií peelingu Nettoyant Gommant Marin Corps bude vaša pokožka mäkká a príjemne hebká na dotyk. Prípravok je špeciálne prispôsobený potrebám krehkej kože.

Použitie: Aplikujte niekoľkokrát do týždňa ráno alebo večer. Peeling naneste na ruky a jemnými krúživými pohybmi rozotrite po celom tele. Opláchnite vlažnou vodou a votrite telové mlieko Lait Corps Douceur, alebo iné špecifické prípravky GERnétic.

Naše odporúčanie: Pred opaľovaním si doprajte telový peeling Nettoyant Gommant Marin Corps. Opálený vzhľad pokožky vám vydrží dlhú dobu.

Fitness tip: Po športe odporúčame po sprche za použitia peelingu Nettoyant Gommant Marin Corps a po osušení uterákom aplikovať na celé telo regeneračný a relaxačný krém Gerthérapi, ktorý prinesie okamžitú úľavu namáhaným svalom a pocit intenzívnej relaxácie. Dokonalý komfort pokožky celého tela sa dostaví okamžite.

 

Odporúčaná MOC: 38,40 Eur – 150 ml

 

www.gernetic.sk