Home / Novinky  / L´Exquis – Eau de Parfum by GERnétic

L´Exquis – Eau de Parfum by GERnétic

Niche parfum GERnétic s potešením predstavuje prvý špecializovaný produkt, ktorý sa zameriava na príjemné čuchové vnemy. L'Exquis – parfumovaná voda GERnétic (Eau de Parfum) sa zrodila zo silnej túžby posunúť esenciu produktov GERnétic za hranice starostlivosti

Niche parfum

GERnétic s potešením predstavuje prvý špecializovaný produkt, ktorý sa zameriava na príjemné čuchové vnemy. L’Exquis – parfumovaná voda GERnétic (Eau de Parfum) sa zrodila zo silnej túžby posunúť esenciu produktov GERnétic za hranice starostlivosti o pleť. Jeho uvedenie na trh je súčasťou pokračovania výnimočnej kozmetickej línie a vždy dokonale dopĺňa a ukončuje rituál krásy GERnétic.

 

Ponorte sa a vychutnajte si svieže kvetinové, citrusové a morské vône. Nechajte sa oslniť nezvyčajnou a mimoriadnou vôňou, ktorá preteká jemnosťou, nehou a vyvoláva tie najkrajšie dojmy. Cítite všetky voňavé tóny, ktoré sa postupne vyvíjajú na koži. Rozmaznávajte svoje telo sviežou vôňou limetky, aromatickou vôňou levandule, kvetinovou vôňou lotosu a osviežujúcou vôňou mora. Pocíťte drevitú vôňu cédrového dreva a zmyselnú vôňu bieleho pižma.

L ́Exquis (EdP) ponúkame v krásnom mini balení po 15 ml a v balení po 50 ml.

 

Odporúčaná MOC:

Mini balenie do kabelky s objemom 15 ml: 34,40 Eur

Flakón s objemom 50 ml: 72,80 Eur