Home / Kozmetika  / KRÁSNE PERY NIELEN V ZIME!

KRÁSNE PERY NIELEN V ZIME!

Keď si na akciu nanesiete nový odvážny rúž, vaše pery hovoria sami za seba. Väčšinou však máme tendenciu naše pery zanedbávať. S trochou úsilia a niekoľkými výrobkami sa môžete o svoje pery starať ľahko a dobre.

Keď si na akciu nanesiete nový odvážny rúž, vaše pery hovoria sami za seba. Väčšinou však máme tendenciu naše pery zanedbávať.

S trochou úsilia a niekoľkými výrobkami sa môžete o svoje pery starať ľahko a dobre. Nemusí to byť stresujúci alebo zdĺhavý proces. Starostlivosť o pery možno jednoducho začleniť do vášho kozmetického rituálu. Držte sa dvoch základných pravidiel a získate krásne a veľavravné pery.

 

EXFOLIÁCIA

Exfoliácia napomáha k odstráneniu odumretých kožných buniek, suchej pokožky a urýchľuje proces obnovy. Udržuje vaše pery zdravé a zbavuje ich nečistôt. Na trhu nájdete nespočetné množstvo produktov určených pre exfoliáciu pier alebo si môžete svoj peeling ľahko pripraviť aj doma, stačí vám k tomu jedna lyžička medu a dve lyžičky cukru. Zmes zmiešajte, naneste na pery a nechajte pôsobiť 10 minút, potom opláchnite studenou vodou. Tento proces opakujte dvakrát týždenne.

 

HYDRATÁCIA A VÝŽIVA

Keď nie sú pery hydratované, vysušia sa a začnú praskať. V zime sa naše pery vysušujú ešte ľahšie, pretože ich pokrýva oveľa tenšia a jemnejšia vrstva pokožky ako telo. Preto by v kabelke každej ženy mal byť balzam na pery. Najúčinnejšími prírodnými látkami pre hydratované pery sú včelí vosk, kokosový olej alebo bambucké maslo.

 

NUTRICIA

Meno Nutricia uviedla už naša zakladateľka Dr. Nadia Payot v roku 1920.

Kompletný rad Nutricia tvoria 2 varianty pleťových krémov pre výživu veľmi suchej pokožky a bohatý balzam na pery.

Celý rad sprevádza neodolateľná vôňa s tónmi ruže, pomarančových okvetných plátkov a rebarbory.

ZLOŽENIE

Viac ako 79% prírodných látok.

http://www.payot.sk