Home / Novinky  / Kolagén & kyselina hyaluronová

Kolagén & kyselina hyaluronová

– dermonutraceutikum, doplnok stravy.    Prináša pleti nevyhnutnú vnútornú výživu. Doplnky stravy sú dnes už bežnou súčasťou komplexnej kozmetickej starostlivosti. Pre zdravie pleti je nevyhnutná vonkajšia aj vnútorná výživa. Kozmetické prípravky dopĺňajú vyvážené výživné látky predovšetkým do

– dermonutraceutikum, doplnok stravy. 

 

Prináša pleti nevyhnutnú vnútornú výživu. Doplnky stravy sú dnes už bežnou súčasťou komplexnej kozmetickej starostlivosti. Pre zdravie pleti je nevyhnutná vonkajšia aj vnútorná výživa. Kozmetické prípravky dopĺňajú vyvážené výživné látky predovšetkým do povrchových vrstiev pokožky. Výživa hlbších oddielov kože by mala byť vhodne zaistená tiež nutričnými suplementmi – doplnkami stravy. Kolagén je hlavnou stavebnou bielkovinou kože, ktorej prepožičiava vzhľad, robí ju elastickou a dostatočne odolnou. Kyselina hyaluronová má mimoriadnu schopnosť pútať vodu v koži. Spolu s kolagénom je jej optimálne zastúpenie nevyhnutné pre žiaducu plnosť pleti a udržanie prirodzených regeneračných procesov, vrátane podpory tvorby najpočetnejších buniek kože – fibroblastov a keranocytov.

Prípravok je vhodný pre dlhodobé udržiavanie optimálnej hydratácie a prirodzeného napnutia pokožky, a to najlepšie v kombinácii s prípravkami so 100% kyselinou hyaluronovou rady SynCare.

Balenie:60 želatínových tabletiek

 

http://www.syncare.sk