Home / Kozmetika  / Aromaterapia pre vaše tehotné klientky

Aromaterapia pre vaše tehotné klientky

Materstvo je zázračné dobrodružstvo, ale pre niektoré ženy sa môže stať každodennou výzvou. Nepríjemnosti, ktoré prichádzajú v dôsledku zmien v hormonálnej rovnováhe organizmu sú rozličné: bolesť chrbta, zvracanie, opuchy atď. Pokým niektoré ženy počas tehotenstva

Materstvo je zázračné dobrodružstvo, ale pre niektoré ženy sa môže stať každodennou výzvou. Nepríjemnosti, ktoré prichádzajú v dôsledku zmien v hormonálnej rovnováhe organizmu sú rozličné: bolesť chrbta, zvracanie, opuchy atď. Pokým niektoré ženy počas tehotenstva rozkvitajú, iné v tomto období prežívajú dobré i zlé chvíle a ich deväť mesiacov tehotenstva zďaleka neplynie pokojne. Počas obdobia ťarchavosti a dokonca aj po ňom sa ženy rady nechajú rozmaznávať, chcú zostať v kontakte so svojím telom a mať stále pocit, že sú krásne. Vaše tehotné klientky majú vždy túžbu prekvitať a žiť čo najpríjemnejšie napriek všetkým telesným a hormonálnym zmenám. Neskôr, po príchode bábätka na svet, ktoré im zoberie veľa energie, je tiež veľmi dôležité zdôrazňovať, aby venovali svoj čas i odpočinku, starostlivosti o krásu a návrat do formy, ktorá im dodá elán a pocit blaha. Starostlivosť v salóne krásy prospeje budúcej i čerstvej mamičke po telesnej i emocionálnej stránke.

 

Na to, aby ste svojim klientkam pomohli úspešne prejsť tehotenstvom a aby sa ako mladé mamičky cítili dobre po duševnej i telesnej stránke, poradíme vám niekoľko trikov a jednoduché recepty na špecifické ošetrenia.

 

Na úvod, aby sme prispôsobili ošetrenia podľa potrieb, si povieme, ktoré sú hlavné príznaky, znepríjemňujúce každodenný život tehotných žien… Samozrejme, pristavíme sa len pri nepríjemnostiach, ktoré možno ihneď odstrániť ošetrením v salóne krásy. Potom vytvoríme zoznam kontraindikácií, ktoré treba prísne rešpektovať! Napokon vám podrobne popíšeme ošetrenia, ktoré môžete vykonávať vo vašom salóne krásy a poradíme ako si udržať stálu klientelu.

 

Celý článok v 3. vydaní magazínu LNE 2021

Predplatné: https://www.lne.sk/predplatne/