Home / Kozmetika  / Nový rituál starostlivosti o pleť – LISSE by PAYOT

Nový rituál starostlivosti o pleť – LISSE by PAYOT

Laboratóriá PAYOT sa pre svoj nový rad starostlivosti pre vyhladenie vrások, LISSE, zamerali na hľadanie homeostázy pokožky. Je to schopnosť pokožky udržiavať svoju prirodzenú fyziologickú rovnováhu, vrátane kyseliny hyalurónovej, a to za akýchkoľvek podmienok.   Pretože neexistuje

Laboratóriá PAYOT sa pre svoj nový rad starostlivosti pre vyhladenie vrások, LISSE, zamerali na hľadanie homeostázy pokožky. Je to schopnosť pokožky udržiavať svoju prirodzenú fyziologickú rovnováhu, vrátane kyseliny hyalurónovej, a to za akýchkoľvek podmienok.

 

Pretože neexistuje lepšia kyselina hyaluronová ako tá, ktorú si naša pokožka vytvára sama prirodzene, dodávanie kyseliny hyalurónovej zvonku je dobré, ale ešte lepšie je chrániť a posilňovať náš vlastný kapitál!

 

Či chceme alebo nie, sú tu a pripomínajú nám plynutie času. Vrásky, naše vrásky, tie, ktoré nás charakterizujú, podčiarkujú náš úsmev, a ktoré zostávajú napriek všetkému tým prvým, čo nás zaujme pri hľadaní krásy.

Kyselinu hyalurónovú produkujú a denne obnovujú bunky našej pokožky. Od 30 rokov ale pleť stráca každý deň viac kyseliny hyalurónovej, než sama stačí vyprodukovať, a vystavením environmentálnemu stresu sa tento jav ďalej urýchľuje. Vrásky sa prehlbujú, pleť je menej napnutá, tvoria sa vrásky.

Ošetrenie LISSE ponúka všetkým typom pleti dokonalú rovnováhu kyseliny hyalurónovej.

 

Nový rituál starostlivosti o pleť, kde sa vysoké účinky rýmujú s čistotou

Každá receptúra radu starostlivosti o pleť Lisse obsahuje duo kyselín hyalurónových v kombinácii s komplexom liečivých bylín (polyfenoly borovice alpskej / flavonoidy z divokej sirôtky), ktoré kompenzujú, chránia a posilňujú prirodzený kapitál kyseliny hyalurónovej obsiahnutý v pokožke.

 

Príroda predovšetkým

Čisté a zodpovedné receptúry ponúkajú až 98% zložiek prírodného pôvodu.

PAYOT vybral rastlinné extrakty zo zodpovedného zberu a výroby: divokú sirôtku trojfarebnú a borovicu alpskú.

 

Hľadanie zmyslových vnemov pre naše zdravie

Starostlivosť LISSE, inšpirovaná „sylvoterapiou“, aktuálnym trendom využívania lesného bohatstva pre naše zdravie a duševnú pohodu, je plná silne pôsobiacich polyfenolov extrahovaných z kôry alpskej borovice, o ktorých sa vie, že podporujú pokoj a pohodu. My u PAYOT vnímame krásu ako celok, rovnováhu medzi telom a mysľou. Starostlivosť LISSE je teda pre našu pokožku cestou, ako si užívať hlboký nádych čerstvého vzduchu.

 

http://www.payot.sk