Ročné predplatné časopisu LNE Slovakia

Pre úspešné obejdnanie predplatného časopisu LES NOUVELLES ESTHÉTIQUE & SPA (Slovenská edícia) prosím pozorne vyplňte nasledujúci formulár. Polia označené hviezdičkou su povinné. Pozorne si prečítajte taktiež Obchodné podmienky, s ktorými je nutné pred odoslaním formulára súhlasiť označením príslušného okienka. Celková cena za predplatné (6 čísiel) na jeden rok je 20€ s DPH, pre predplatné do Českej republiky je cena 30€ s DPH.

Pri objednávke predplatného si súčasne vytvoríte užívateľský prístup na stránku lne.sk, čo vám okrem iných výhod umožní pozrieť si všetky čísla v PDF online na stránke a taktiež Vám umožní sledovať Vaše predplatné. Vyplňte preto ako prvé svoje prihlasovacie údaje - prihlasovacie meno a heslo.

Ste už zaregistrovaní? Prosím prihláste sa

Nový užívateľ? Prosím zaregistrujte sa

Informácie o účte

Registračné údaje

Informácie k platbe

Prihlásenie

Patba cez PayPal

PayPal - Platba kartou

Službu PayPal je možné využiť na bezpečné platenie tovarov a služieb platobnou kartou na internete. PayPal je najväčší a najpoužívanejší online platobný provider na svete.

Ak už máte konto na PayPal, môžete okamžite zaplatiť registráciu platobnou kartou. Ak ešte konto na PayPal nemáte, nezúfajte, ponúkame Vám "krok-po-kroku" návod na jeho založenie!

Návod na založenie PayPal konta

  • Beauty Derm
  • Sothys
  • Phytomer
  • Colagen
  • Millet