Vieš oceniť prístup k najnovším odborným informáciám  od profesionálov renomovaných, kozmetických značiek a špecialistov z oblasti dermatológie a estetickej medicíny?  

Chceš spoznať aktuálne svetové trendy, získať neoceniteľné informácie z týchto oblastí a využiť  ich pri svojej práci?

Oceníš komfort, exkluzívne priestory, priateľskú atmosféru, neformálne stretnutia s ľuďmi, ktorí milujú a dávajú vážnosť remeslu kozmetičky?

 


To všetko ti ponúka  Odborno-prezentačný kozmetický kongres Les nouvelles esthétiques.
Neváhaj, zaregistruj sa ešte dnes a využi skvelú ponuku – Pri kúpe vstupenky BASIC alebo PREMIUM, získaš ďalšiu vstupenku BASIC úplne zadarmo. Ušetríš  18,00 eur a urobíš radosť známemu!

POZOR: Akcia platí len do 30.6.2017, alebo do vypredania ponuky.

Snimka_obrazovky_2017-05-02_o 11.31.55.png

 

 

 VYBERTE SI PRE VÁS TEN NAJVHODNEJŠÍ SPÔSOB REGISTRÁCIE !

1.  REGISTRAČNÝ FORMULÁR
Na stránke http://www.kozmetickykongres.sk/registracia vyplňte a odošlite registračný formulár.
Ak ste registráciu vyplnili správne v spätnom maily dostanete všetky inštrukcie k platbe. Po prijatí Vašej úhrady Vám bude potvrdená účasť a poslaná vstupenka na uvedenú adresu.

2. SMS SPRÁVA
Pošlite SMS na tel. 0908 777 677 v tvare: meno, priezvisko, adresa, vstupenka BASIC resp. PREMIUM
Po odoslaní  SMS Vám príde spätná SMS s platobnými údajmi potrebnými k úhrade vstupenky. Po prijatí Vašej úhrady Vám bude potvrdená účasť a poslaná vstupenka na uvedenú adresu.

3. E-MAIL
Pošlite e-mail na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. s vašimi údajmi: Meno, priezvisko, adresa, vstupenka BASIC resp. PREMIUM
Po odoslaní  e-mailu Vám príde spätný e-mail s platobnými údajmi potrebnými k úhrade vstupenky. Po prijatí Vašej úhrady Vám bude potvrdená účasť a poslaná vstupenka na uvedenú adresu.

4. PRIAMY VKLAD HOTOVOSTI
Vkladom hotovosti na účet Organizátora podujatia za vstupenku BASIC (18,00 Eur ) resp. PREMIUM (48,00 Eur)
na číslo účtu IBAN: SK79 1100 0000 0026 2807 3626, variabilný symbol: Vaše tel. číslo, do poznámky treba uviesť Vaše meno, priezvisko a presnú adresu kde bude vstupenka poslaná. Po prijatí Vašej úhrady Vám bude potvrdená účasť a poslaná vstupenka na uvedenú adresu.

  • Beauty Derm
  • Sothys
  • Phytomer
  • Colagen
  • Millet