Ako získať opäť hladšiu, pevnejšiu pokožku a jednotnú farbu pleti? Mnohé otázky v sebe ukrývajú jednu a tú istú obavu zákazníčok: ostať mladou. Výzva? Dnes už nie! Súčasná technológia vám ponúka celú paletu neinvazívnych a stále účinnejších riešení s preukázateľnými výsledkami, ktoré môžu byť lákavé pre všetky z vás, ktoré si túžite uchovať mladosť čo najdlhšie.

Vďaka neuveriteľnému technickému pokroku predstihli neinvazívne metódy, t.j. tie, ktoré si nevyžadujú chirurgický alebo iný náročný medicínsky zákrok, „traumatizujúcejšie“ techniky. Tieto neinvazívne metódy sa tešia čoraz väčšej popularite u ľudí, ktorí si želajú zabrzdiť viditeľné následky pribúdajúceho veku a u tých, ktorí by tak radi spravili čo najšetrnejším spôsobom a bez sekundárnych efektov.

Nemusíme azda pripomínať, že pre Vás, kozmetičky, sa otvorili obrovské možnosti pre rozšírenie palety zákrokov anti-age. Je to príležitosť, ktorú nesmiete zmeškať a ktorú môžete premeniť na úspech. Vsaďte na výkonné a spoľahlivé vybavenie salónu. Cieľom však nie je začať všetko riešiť technologicky - jedným z dôvodov, prečo Vaše zákazníčky chodia k Vám, je práve ľudský kontakt, ktorý s nimi nadväzujete a vďaka ktorému sa s dôverou zverujú do Vašich rúk. Vybrať si správne pre salón znamená: prehodnotiť prístup ku kozmetike a zohľadniť očakávania Vašej klientely. Jedným slovom, mali by ste sa uistiť, že high-tech metóda, ktorú si zvolíte, nevyvolá u Vašich pravidelných zákazníčok rezervovanosť, a to najmä vtedy, ak sú zvyknuté na bio alebo ručné procedúry. Pozrime sa na metódu a techniku ultrazvuku. To všetko preto, aby bol váš výber jednoduchší...

Viac sa už ale dočítate iba v 5/2015 čísle Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

Objednať predplatné!

  • Beauty Derm
  • Sothys
  • Phytomer
  • Colagen
  • Millet