Vďaka množstvu značiek a nových produktov, ktoré z roka na rok pribúdajú, ponúka trh s kozmetikou obrovský výber. Na základe čoho sa teda máme rozhodnúť, aké personalizované procedúry ponúkať, keď ich počet neustále rastie?
Muriel PICARD

Nové programy na chudnutie sú na míle vzdialené od zložitosti: začínajú sa presadzovať a rásť takým spôsobom, až sa stávajú holistickými a neuspokojujú sa iba s pôsobením na telo – odteraz zasahujú aj do psychiky a učia lepšie spracúvať emócie.

Sophie Macheteau

SALÓN SNOV 2019

NOVÝ ROČNÍK!

Snívate o krásnom kozmetickom salóne? Uvažujete nad zmenou? Milujete svoj salón, ale stále máte pocit, že niečo tomu chýba? Staráte sa o náročné klientky, ktoré požadujú viac? Bojujete s konkurenciou? Chýba Vám skutočný servis a obchodno-marketingová starostlivosť? Nastal Váš čas!

Institut Esthederm, v exkluzívnej spolupráci s magazínom Les Nouvelles Esthétiques, vyhlasuje už 2. ročník kreatívnej projektovo-zážitkovej súťaže pre všetky začínajúce, ale aj fungujúce kozmetičky, ktoré milujú oblasť estetickej kozmetiky celou svojou dušou i srdcom. Práve pre jednu z Vás je pripravená výhra snov. Lídri esteticko-kozmetického sveta na Slovensku, Institut Esthederm a Les Nouvelles Esthétiques, spojili svoje sily, energiu, skúsenosti a možnosti, aby možno práve Vám splnili krásny sen. Štýlový, exkluzívny a ekonomicky fungujúci salón s nadštandardným servisom, ktorý je pre Institut Esthederm celosvetovo príznačný.

Snívate o krásnom salóne? Uvažujete nad zmenou? Milujete svoj salón, ale stále máte pocit, že by to chcelo nový vietor do plachiet? Staráte sa o náročné klientky, ktoré požadujú viac? Bojujete s konkurenciou? Chýba Vám skutočný servis a obchodno-marketingová starostlivosť? Nastal Váš čas!

Táto starostlivosť sa čím ďalej, tým menej nachádza  vo vašich ponukách,  zatiaľ čo tichá požiadavka je stále tu! Kto niekedy nesníval o dekolte a poprsí,
ktoré by bolo tonizované, žiarivé, hladké, dokonale hydratované a nepridávalo by na veku? Prečo ponúkať túto starostlivosť? Pre koho ? Ako sa zbaviť ostychu?
Ako ponúkať túto starostlivosť vašim starým aj novým zákazníčkam?...  dočítate sa v aktuálnom čísle magazínu LNE 6/2017

 

Vieš oceniť prístup k najnovším odborným informáciám  od profesionálov renomovaných, kozmetických značiek a špecialistov z oblasti dermatológie a estetickej medicíny?  

Chceš spoznať aktuálne svetové trendy, získať neoceniteľné informácie z týchto oblastí a využiť  ich pri svojej práci?

Oceníš komfort, exkluzívne priestory, priateľskú atmosféru, neformálne stretnutia s ľuďmi, ktorí milujú a dávajú vážnosť remeslu kozmetičky?

Čo je to expozóm?
S veľkou pozornosťou sme študovali poslednú publikáciu z Vichy o modernom spôsobe života
a jeho vplyve na pokožku.

Získať si v dnešnej dobe zákazníkov, zvyšovať ich nákupy a pritiahnuť verných a pravidelných zákazníkov je čoraz zložitejšie a nákladnejšie. V tomto zmysle je základný kameňom schopnosť pouvažovať nad možnými riešeniami, ktoré by viedli k čo najväčšiemu zjednodušeniu úloh a obmedzili by náklady, ktoré výnosnosť znižujú.

V každom kroku obchodného vzťahu platí bez ohľadu na to, či to bolo pred alebo po návšteve u vás, že máte tromfy vo svojich rukách a že nimi môžete zlepšiť zážitok zákazníka a výkonnosť salónu. Stačí, aby ste ich správne identifikovali a v správny moment použili uplatnením správnej metódy.

Rozhovor s Mgr. Ladislavom Kavanom,
zakladateľom a majiteľom českého a slovenského zastúpenia francúzskej kozmetiky GERnétic


Už prvé stretnutie s Ladislavom Kavanom ma veľmi zaujalo a práca pre jeho firmu je pre mňa motivujúce stále. Málokedy stretnete človeka s tak otvoreným srdcom, jasnou a úprimnou myslou. Muža, ktorý je vďaka mnohoročným skúsenostiam a podnikavému duchu úspešný. Vie počúvať a ponúknuť inšpiráciu, ktorá vás, ak chcete, posunie ďalej. Váži si života a kvalitných hodnôt. Jeho umenie robiť ľudí šťastnými je darom. Rovnako ako sa s úctou a starostlivosťou venuje svojej rodine, záleží mu na všetkom, čo robí, a predovšetkým na ľuďoch, s ktorými to robí. Vo svete žien sa pohybuje už niekoľko rokov, a vidí tak veľa krásy i emócií. Stále preto hľadá odpoveď na otázku, po čom vlastne ženy túžia. Či už odpoveď pozná, mi ale neprezradil.

CLINICAL SKINCARE

GIGI Cosmetic Laboratories predstavuje úžasnú líniu účinných a vysoko aktívnych koncentrátov špeciálne určených na profesionálnu mezoterapiu v oblasti tváre, tela a kapilícia.

gigi.jpg
ANTI-AGING COCKTAIL ( „Botox“ koktejl proti prejavom starnutia)
Koktejl aktívnych ingrediencií – kremíka, nízkomolekulovej HA a biomimetických peptidov zabezpečuje relaxáciu tvárových svalov, aby sa zabránilo vzniku príp. prehĺbeniu vrások. Mimické vrásky vyhladzuje. Pleť intenzívne hydratuje čím dochádza k produkcii elastických vláken a  existujúce kolagénové vlákna zvyšujú svoju flexibilitu.
Aktívne ingrediencie: hydroxyprolín, organický kremík, kyselina hyaluronová, Bonte – L peptid (palmitoyl hegapeptid – 19.

Ako získať opäť hladšiu, pevnejšiu pokožku a jednotnú farbu pleti? Mnohé otázky v sebe ukrývajú jednu a tú istú obavu zákazníčok: ostať mladou. Výzva? Dnes už nie! Súčasná technológia vám ponúka celú paletu neinvazívnych a stále účinnejších riešení s preukázateľnými výsledkami, ktoré môžu byť lákavé pre všetky z vás, ktoré si túžite uchovať mladosť čo najdlhšie.

Táto procedúra je často prezentovaná ako nevďačná, málo rentabilná a rýchlo zabudnuteľná pri nových technikách trvalej epilácie. Epilácia voskom však ešte nepovedala svoje posledné slovo...

 autor: Muriel PICARD

V súčasnosti skutočná voľba zmyslov

Tak ako nikdy predtým sa dnes rozlišuje medzi rôznymi voskami a tie môžu byť pre zákazníčku kľúčové. Výrobcovia voskov špecializujúci sa v tejto oblasti to pochopili a odteraz ponúkajú čoraz viac sofistikovanejšie prípravky. Aký je ich zámer? Zmeniť epiláciu, ktorá bola ešte včera považovaná za základ salónu, na príjemný a zmyslový moment, dotykový a čuchový zážitok. Trendom sú nové spôsoby používania, ktoré sa čoraz viac orientujú na wellness, ale aj zábavný a účinný spôsob ako zabudnúť na nepríjemný pocit pri ošetrení.

Prínášame Vám skvelé after video z prvého ročníka Odborno-prezentačného kozmetického kongresu Les Nouvelles Esthétiques & Spa, ktorý sa konal 10. októbra 2015 v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton.

Spoločnosť Apsara, distribútor prípravku EpilaDerm z Danish Laboratoires, nám poslala komplexný článok o epilácii.

  • Beauty Derm
  • Sothys
  • Phytomer
  • Colagen
  • Millet